Skip to main content

We zijn weer geopend vanaf 1 juni!

Gepubliceerd op
26 May, 2020
Redactie

We gaan weer open. Reserveren is verplicht. En wij ontvangen u graag.

Maar reserveren van uw bezoek is verplicht.

Het Museum Sophiahof gaat weer open op maandag 1 juni om 12.00 uur. 

Daar zijn wij, staf, vrijwilligers van het Moluks Historisch Museum en de betrokken organisaties Indisch Herinneringscentrum, Stichting Pelita, Stichting Nationale Herdenking 15 Augustus 1945 en het Indisch Platform, heel erg blij mee. 

We staan te popelen om u weer te ontvangen. 

De gezondheid van onze bezoekers, vrijwilligers en staf blijft op de eerste plaats staan. Dus zijn we samen met Museum Sophiahof op dit moment druk bezig om allerlei voorbereidingen te treffen zodat bezoekers van de tentoonstelling onderling op anderhalve meter afstand blijven. De balie wordt aangepast en we zorgen voor voldoende handpompjes met desinfectiemiddel.

Bovendien is het verplicht uw bezoek te reserveren. We zullen gaan werken met tijdvakken, zodat er niet teveel mensen tegelijk binnen zijn. Houdt u er dus rekening mee dat u niet altijd op het door u gewenste tijdstip kunt komen. We hopen op uw begrip voor deze situatie.

Wilt u weten welke maatregelen we nog meer hebben genomen of heeft u nog vragen? Klik dan hier.

U kunt uw reservering kenbaar maken door te bellen naar 070-2005060 tijdens onze openingstijden (11.00-17.00 uur) of per mail info@museumsophiahof.nl. U wordt dan zo snel mogelijk teruggebeld.

Laatste Nieuws

10 July 2026

Op zaterdag 19 september 2026 sluiten we de tentoonstelling In Eigen Woorden feestelijk af met Maluku Fest.

25 June 2026

In Eigen Woorden reist naar Ambon. Ontdek hoe foto’s van de eerste generatie Molukkers en het monument ULU KORA samenkomen.

25 June 2026

Stel je voor dat we allemaal geboren worden met een dataset. Twee ouders komen samen en geven bewust en onbewust deze dataset door aan hun kinderen. In die dataset ligt een deel van onze cultuur, etniciteit en geschiedenis besloten. Gewoontes, gebruiken, overtuigingen en opvoeding vormen belangrijke onderdelen van deze overdracht.