Skip to main content

Nieuwe website is online

Gepubliceerd op
27 Feb, 2020
Redactie

Met trots lanceren wij onze compleet nieuwe website. Mocht u vragen hebben, dan horen wij dit graag!

Met trots lanceren wij onze compleet nieuwe website. De nieuwe website beschikt over een SSL-certificaat. Bezoekers kunnen daardoor veilig gebruik maken van de website.

In de afgelopen weken is er op de achtergrond gewerkt aan deze nieuwe website. Wij hopen dat de website een goed beeld geeft van onze activiteiten. Mocht u vragen hebben of suggesties hebben, dan horen wij dit graag!

 

Laatste Nieuws

23 April 2026

Beeld & Geluid vormt al decennialang het geheugen van de Nederlandse media. In Hilversum liggen duizenden uren aan televisie, radio en digitaal materiaal opgeslagen. Fragmenten die samen bepalen hoe Nederland zichzelf ziet, herkent en herinnert. Tussen deze beelden bevinden zich ook verhalen van Molukse gemeenschappen: zichtbaar, maar niet altijd volledig verteld.

23 April 2026

Recent konden wij bijzonder nieuws delen: het bruidspaar op een iconische foto uit onze collectie is geïdentificeerd. Wat lange tijd een anoniem beeld was, heeft nu weer namen, een verhaal en een plek binnen de geschiedenis gekregen.

31 March 2026

Waar beelden verhalen worden op 20 maart openden we de tentoonstelling In eigen woorden voor genodigde. Wat nu zichtbaar is in de zaal, begon de weken daarvoor aan een lange tafel. Tussen dozen, enveloppen en stapels foto’s werkten we intensief samen met een groep vrijwilligers aan één duidelijke, maar ambitieuze opdracht: het selecteren van circa 500 beelden die de basis zouden vormen voor de tentoonstelling.