Skip to main content

31 oktober: Future Community – editie 2 = VOL!

Gepubliceerd op
1 Oct, 2021
Redactie

Zondag 31 oktober organiseert het museum de tweede editie van Future Community. Voor de training gaan we dit keer naar Stichting Benang Radja in Leerdam.

Zondag 31 oktober organiseert het museum de tweede editie van Future Community. Voor de training gaan we dit keer naar Stichting Benang Radja in Leerdam. Dus heb jij ideeën voor jouw wijk of wil je iets doen voor Maluku, maar weet je niet goed hoe je dit moet aanpakken of waar je moet beginnen? Geef jezelf en/of anderen op en get inspired!

Na vele enthousiaste reacties en een geslaagde eerste editie van Future Community gaan we verder het land in. De tweede editie vindt plaats in Stichting Benang Radja in Leerdam. Tijdens deze dag krijg je de kans om te leren hoe je jouw wensen voor de Molukse gemeenschap kunt waarmaken. Ervaren community builders delen hun verhaal en geven je waar nodig advies. Tot slot is er de mogelijkheid om te netwerken, want net als jij zijn er velen die hun steentje willen bijdragen. Deel ideeën en spar met elkaar, want misschien kunnen jullie elkaar helpen.

Resultaat:
• Je vergroot jouw kennis van hoe je iets kunt doen voor jouw gemeenschap
• Je leert hoe je krachten moet bundelen om dingen gedaan te krijgen
• Je krijgt inzicht in hoe het organiseren van verandering werkt
• Je hebt jouw netwerk uitgebreid en kan misschien zelfs nieuwe samenwerkingen aangaat

Programma:
10.30-11.00: Ontvangst deelnemers met koffie/thee 
11.00-11.15: Opening door moderator Ebed Litaay & Henry Timisela, directeur Museum Maluku 
11.15-12.00: Voorstelronde & Opdracht 1: Identity Cirkel
12.10-12.30: Spreker 1
12.30-12.50: Spreker 2
12.50-13.10: Spreker 3

13.15-14.00: Lunch
14.00-15.00: Groepsopdracht
15:00-15.15: Closing remarks & afsluiting
15.15-16.15: Borrel & netwerken

Aanmelden:
Zien wij jou zondag 31 oktober in Leerdam? Meld je aan voor de tweede editie van Future Community via onderstaand formulier. Let op: er is een maximaal aantal deelnemers.

Laden…

Laatste Nieuws

28 May 2026

In Baku Dengar komen archief, identiteit en herinnering samen in een tentoonstelling die weigert geschiedenis als iets afgesloten te zien. De installatie Buaya van Numane beweegt tussen zelf en lichamelijke expressie. Met symboliek rondom de krokodil onderzoekt het werk thema’s als weerbaarheid, transformatie en de manier waarop geschiedenis zich vastzet in het lichaam.

28 May 2026

De taal van zelfexpressie lijken de Molukse gemeenschappen vloeiend te spreken, het komt terug in vele vormen koken, kunst, muziek, literatuur en ook in kleding.

19 May 2026

Op 29 mei duiken we samen terug in de jaren 90. Een periode die voor veel Molukse jongeren draaide om gemeenschap, zichtbaarheid, muziek, stijl en verbondenheid.