Skip to main content

Training: Future Community

Gepubliceerd op
8 Sep, 2021
Redactie

Wil jij iets doen voor de wijk of juist voor een zaak op Maluku of daarbuiten maar weet je niet hoe of nog niet zo goed wat? Geef je op voor de training FUTURE COMMUNITY op zaterdag 18 september.

Wil jij iets doen voor de wijk of juist voor een zaak op Maluku of daarbuiten maar weet je niet hoe of nog niet zo goed wat? Of ken je mensen die iets willen organiseren maar wel wat help kunnen gebruiken? Geef jezelf en/of anderen op voor de training FUTURE COMMUNITY op zaterdag 18 september.

Zaterdag 18 september organiseert Museum Maluku de training FUTURE COMMUNITY in Stichting Batu Tjapeu in Barneveld. Je krijgt de kans om te leren hoe je jouw wens voor de Molukse gemeenschap kunt waarmaken, krijgt advies van ervaren community builders en de mogelijkheid om te netwerken. Net als jij zijn er veel anderen die hun steentje willen bijdragen en misschien kunnen jullie elkaar helpen.

Resultaat:
• Je vergroot jouw kennis van hoe je iets kunt doen voor jouw gemeenschap
• Je leert hoe je krachten moet bundelen om dingen gedaan te krijgen
• Je krijgt inzicht in hoe het organiseren van verandering werkt
• Je hebt jouw netwerk uitgebreid en kan misschien zelfs nieuwe samenwerkingen aangaat

Programma:

10.00-10.30: Ontvangst deelnemers met koffie/thee 
10.30-10.35: Opening door moderator Ebed Litaay  
10.35-10.45: Toespraak door Henry Timisela, directeur Museum Maluku 
10.45-11.30: Individuele opdracht 
11.30-12.15:  Spreker Marvin Putuhena 

12.15-13.15: Lunch  

13.15-14.00: Spreker Glenda Pattipeilohy 
14.00-15.00: Groepsopdracht  
15.00-15.15: Closing remarks door Henry Timisela 
15.15-15.30: Sluiting door moderator Ebed Litaay 
15.30-16.30: Borrel & netwerken

Aanmelden:
Ben jij erbij 18 september? Meld je aan voor de training FUTURE COMMUNITY via onderstaand formulier. Let op: er is een maximaal aantal deelnemers.

Laden…

Laatste Nieuws

17 March 2026

Vijfenzeventig jaar na de komst van de eerste Molukse gezinnen in Nederland verandert het verhaal over de gemeenschap in de lokale politiek. Tijdens de komende gemeenteraadsverkiezingen zijn er in tegenstelling tot voorgaande jaren relatief meer Molukkers verkiesbaar voor een plek in de gemeenteraad.
Hun kandidatuur markeert 
een volgende stap: niet alleen aanwezig zijn in Nederland, maar ook invloed uitoefenen op het bestuur ervan. 

26 February 2026

Visuele taal Wat als woorden niet nodig zijn om verhalen te vertellen? Dat is de vraag die ik mezelf stelde toen ik voor het eerst een sarong droeg en de verkoelende batik op mijn huid voelde. De vormen en motieven vertelden verhalen over het land, de zee en de bergen die Nusa Ina (moeder aarde) […]

30 January 2026

Museum Maluku organiseerde samen met Nationaal Monument Kamp Vught en studenten van de Reinwardt Academie een communityavond voor Molukse bewoners uit Vught én oud-bewoners.